Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /var/www/vhosts/miova.net/httpdocs/oztan/admin/header.php on line 297

Warning: Use of undefined constant KRow - assumed 'KRow' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/miova.net/httpdocs/oztan/admin/addons/bootstrap-grid/bootstrap-grid.php on line 84

1983 yılından bu yana trafo imalat, bakım, onarım ve taahhüt alanlarında  hizmet vermekten onur duyduk. Yürütmekte olduğumuz projelerde, müşterilerimizin memnuniyetini kazanmanın haklı mutluluğunu yaşamaktayız.

 

Danışmanlık ve Mühendislik

Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri

Elektrik Taahhüt Hizmetleri

GES Taahhütleri, Endüstriyel Tesisler, Konutlar, Ticari Kompleksler

Malzeme Tedarik

OG Elektrik Malzeme, AG Elektrik Malzeme

Danışmanlık ve Mühendislik

Müşterilerimizin memnuniyetine öncelik vererek, Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri alanlarında, her türlü talebinizi yanıtlayabilmek için çalışıyoruz.

Elektrik Taahhüt Hizmetleri

GES Taahhütleri, Endüstriyel Tesisler, Konutlar, Ticari Kompleksler  alanlarında taahhüt işleri konularında başarıyı yakalayabilmek ve uzun süreli başarı elde edebilmek için, kaliteli malzeme ve hizmet, ekonomik çözümler, nitelikli personel ve ekip ruhuyla sistemli çalışma gerekmektedir. Öztan Elektrik olarak her türlü Elektrik Taahüt Hizmetleri konusunda sizlere destek verebiliriz.

Malzeme Tedarik

Dünya markası olan ürünleri, kullanıcılarımıza en uygun fiyatlarla ulaştırmak için her türlü talebinizi karşılayabilmek amacıyla sürekli portföyümüzü ve ürün çeşitliliğimizi zenginleştirmekteyiz.